Alışveriş Reklamları

ALIŞVERİŞ REKLAMLARI

Bir satıcıysanız, özellikle E-Ticaret yapıyorsanız, daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için alışveriş reklamlarını kullanabilirsiniz. Alışveriş kampanyalarını kullanmaya başlamak için, Merchant Center ile ürün verilerinizi bize göndermeniz gerekiyor. Şayet Merchant Center ile ilgili bir bilgiye sahip değilseniz Adwise ve çalıştığınız yazılım şirketi bu durumun üstesinden gelecektir.

Alışveriş Reklamları metin reklamlardan farklı olarak ürün fotoğrafı, başlık, fiyat, mağaza adı ve diğer bilgileri gösterdiği için Alışveriş Reklamları olarak adlandırılır. Bu reklamlar, kullanıcılara reklamı tıklamadan önce, sattığınız ürünle ilgili önemli bilgiler vererek daha nitelikli potansiyel müşteriler elde etmenizi sağlar.

Peki bu reklam hizmeti size ne kazandıracak?

Daha fazla satış, daha nitelikli olası satışlar, daha geniş görünürlük, daha güçlü rekabet ve Adwise olarak size bu konuda sunacağımız özel tekliflendirme araçları ile daha az maliyet.

Alışveriş Reklamları Google hizmetidir. Alışveriş reklamlarının oluşturulabilmesi için Google Merchant Center ile uyumlu bir Feed gerekmektedir.

Alışveriş Reklamları Nerede Görünür?

Google Alışveriş
Google Arama
Google Yeniden Pazarlama
Metin reklamlardan ayrı şekilde arama sonuçlarının yanında…