E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticarette Başarılı olmak için…

Adwise, E-Ticaret Dünyasında sizinde yer almanız ve başarılı olabilmeniz için E-Ticret alt yapı seçimi, Arayüz Tasarımı, Entegrasyonel yapılar, SEO alt yapısı, Kampanya hazırlıkları, 3. Parti Pazarlama araçları gibi konularda doğru seçimleri vermenizde yardımcı olabilir.

E-Ticaret Alt Yapısı

Adwise, Bulunuduğunuz sektörün ihtiyaçları, Hedefleriniz ve yatırım maliyetlerinizi
AdobeStock_64918984 göz önünde bulundururak, Türkiye’de bulunan paket çözümler veya özel projelerinde size danışmanlık verebilir. Adwise E-Ticaret dünyasındaki 7 Yıllık tecrübesiyle, E-Ticaret dünyasının dinamiklerini ve gereksinimlerini iyi bilir ve size en uygun çözümü en düşük maliyetler ile elde etmeniz için E-Ticaret Danışmalığı yapabilir.

UI/UX Özelleştirmeleri ile Kullanıcı Deneyiminin Geliştirilmesi

Adwise Olarak Her projede müşterimizin istek ve beğenilerini dinleyip yolaArayüz Tasarımıçıkarken süreç boyunca pazardaki trendleri paylaşmayı ve gereksinimleri doğru anlayıp kullanıcı kitlesine uygun çözümler yaratmayı önemseriz. Değişen dünya ve kullanıcı kitlelerini analiz edip hem bilgi birikimimiz hem de kullandığımız test araçları ile markaya en uygun UX yaklaşımlarını bulur ve işinizden en yüksek verimi almanızı sağlarız. E-Ticaret Danışmanlığını yaptığımız bir çok firmada kullanıcı deneyimini en üst düzeyde sunmak için çalışırız.

Dijital Pazarlama Stratejisinin Belirlenmesi

Adwise, E-Ticaret Alt yapınızın hazır olmasının ardında, Yapılacak dijitalp Pazarlama çalışmasının ön stratejisini oluşturur. Öne çıkacak ürünler, Kitleler için kampanya kurguları, Reklam alanları ve kullanılacak araçları belirler.  Adwise kendi bilgi birikimiyle ve Ölçümlenebilen veriler ile pazarda nasıl bir yolun izlenmesi gerektiğini iyi bilir.