Dijital pazarlamada fark yaratan fikirler için bizimle iletişime geçin.

Tel: (0312) 231 40 93

info@adwiseajans.com

Yücetepe Mahallesi İleri Sokak. No:18/1

Image Alt

E – Ticaret

E-Ticaret
Sitesi Tasarımı

Daha görünür olun

Mobil kullanıcıların da sayılarının arttığı son dönemlerde internet üzerinden alışveriş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir noktaya gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda artık her 5 kişiden 3’ü alışverişlerini internet üzerinden yapmaktadır. Bu noktada devreye kolay kullanılabilen, etkileyici bir tasarıma sahip ve kullanıcı odaklı web siteleri giriyor. Bu zamana kadar oluşturduğumuz web sitelerinde başarıyı yakalamış mutlu müşterilerimizden kazanmış olduğumuz tecrübelere dayanarak, kaliteli ve çözüm odaklı e-ticaret web site tasarımlarımızla işinizi bir adım daha öteye taşıyabiliriz.

E-Ticaret
Danışmanlığı

İşinizi internete taşıyın

E-ticaret danışmanlığı verdiğimiz firmalarımızda sadece web sitesinin kurulumu ve entegrasyon sürecinin yanı sıra stratejik süreç yönetimi, teknik destek ve birçok hizmeti de sağlamaktayız. Çözüm odaklı ve kullanıcı dostu e-ticaret sitelerinin başarıya ulaşma sürecinde teknik destek ve altın değerinde tavsiyelerle rakiplerinizden hep bir adım daha önde olacaksınız. Adwise danışmanlığında e-ticaret alanında başarı sağlamış müşterilerimizi web sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Aylık
Performans Raporu

İşinizi takip edin

Adwise olarak sadece reklamlarınızı optimize etmekle kalmayıp, haftalık veya aylık olarak dijital performans raporunuzu hazırlayıp iletiriz. Bu detaylı raporlar sayesinde siz de reklamlarınızın ve web sitenizin performansını takip edip, maliyet hesabınızı yapabilirsiniz.