Dijital pazarlamada fark yaratan fikirler için bizimle iletişime geçin.

Tel: (0312) 231 40 93

info@adwiseajans.com

Yücetepe Mahallesi İleri Sokak. No:18/1

Image Alt

Google Reklamları

Arama
Ağı Reklamları

Daha görünür olun

Bugün Google arama motoruna ne yazarsanız yazın bulunduğunuz platform sizin yazmış olduğunuz anahtar kelimelere karşılık reklam gösterimi yapacaktır. Örneğin: “Oto Kurtarıcı” anahtar kelimesini aratmanız durumunda Google size oto kurtarma hizmeti veren firmaların reklamlarını çıkaracaktır. Bu reklamlara Arama Ağı reklamları denir. Bu reklamların performansları verilen bütçeye, marka bilinirliğine ve web sitesi performansına göre değişiklik göstermektedir. Tüm Google reklam araçlarında olduğu gibi Arama Ağı Reklamları da alanında uzman ve tecrübeli kişi veya kurumlar tarafından hazırlanmalıdır. Adwise olarak markanızla ve hizmetinizle en doğru ve en alakalı anahtar kelimeleri bulup minimum maliyetlerle maksimum performansı sağlarız.

Görüntülü
Reklam Ağı Reklamları

Markanızı her zaman hatırlatın

İnternet kullanıcılarının %90’nına ulaşan Google Görüntülü Reklam Ağı her ay 1 milyardan fazla kullanıcıya 1 trilyonun üzerinde reklam gösterimi sunar. Adwise olarak reklamlarımızı Google’da en çok trafik alan web sitelerinde (Hürriyet, Mynet, Onedio vb.) yayınlayabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabiliriz.

Alışveriş
Reklamları

Dijital vitrininizi oluşturun

Sattığınız ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi sunan bir reklam türüdür. Google, alışveriş reklamları arattığınız marka veya modele göre gösterim yapmaktadır. Özellikle e-ticaret siteleri için vazgeçilmez olan alışveriş reklamları ürünlerinizi çevrimiçi vitrinden alır, dijital vitrine taşır. Adwise olarak, alışveriş reklamlarından minimum maliyetle maksimum kazanç elde etmenizi sağlarız.

Aylık
Performans Raporu

Performansınızı siz de takip edin

Adwise olarak sadece reklamlarınızı optimize etmekle kalmayıp, haftalık veya aylık olarak dijital performans raporunuzu hazırlayıp iletiriz. Bu detaylı raporlar sayesinde siz de reklamlarınızın performanslarını takip edip, maliyet hesabınızı yapabilirsiniz.