Seo Hizmeti

ADWISEARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Profesyonel bir yaklaşımla ele alınması gereken SEO, eski ve güncelliğini yitirmiş çalışmalarla değil, günden güne kendini yenileyen bir şekilde yürütülmelidir.Kendini her geçen gün yenileyen, geliştiren arama motorları ve değişen kullanıcı alışkanlıklarına yönelik uzman kişilerce yürütülmesi gereken SEO çalışmaları, profesyonel bir yaklaşım sergilenmediğinde sitenize tamamen zarar veren bir konumda yer alır.

ORGANİK SEO ÇALIŞMALARI

Tamamen organik bir şekilde yürüttüğümüz SEO çalışmalarımız ile birlikte arama motorlarının istediği gelişim sürecine uygun hareket ediyoruz. Inorganik (illegal) yollarla yürütülen SEO çalışmaları sitenizin arama motorları tarafından ciddi bir şekilde cezalandırılmasına ve bir daha geri dönüşü olmayacak zararlara yol açar. Bu nedenle son yıllarda yayınlanan arama motoru güncellemelerini de ele alarak tamamen organik SEO çalışmaları yürütülmeli ve gelişim süreci dikkatli bir şekilde takip edilmelidir.

TEKNİK SEO GELİŞTİRMELERİ

Web sitenizi çalışmalara başladığımız ilk andan itibaren derinlemesine analiz ediyor ve site içi SEO performansını artırmak için 500’den fazla metrikte inceleme yapıyoruz. Yaptığımız incelemeler ve analizler neticesinde site içi SEO performansınızı en üst düzeye çıkaracak şekilde planlar oluşturuyor ve sunuyoruz. Meta etiketlerin optimize edilmesi, detaylı anahtar kelime analizi, site içi mimari, içerik alanlarının kurgulanması, semantik yapının incelenmesi, akıllı etiketlerin kurgulanması gibi pek çok konuda kusursuz bir deneyim elde etmek için çalışmalar yürütüyoruz!

KULLANICI DENEYİMİ

Geçtiğimiz yıllarla birlikte daha önce site içi ve site dışı SEO olarak iki temelde ele aldığımız SEO, artık kullanıcı deneyimini de içeriyor. Özellikle Google’ın yayınladığı son güncellemeler ve yapay zeka algoritması ile birlikte kullanıcı deneyimi artık sıralamalara doğrudan etki ediyor. Sadece teknik SEO geliştirmeleri ve site dışı SEO çalışmaları değil, kullanıcı deneyimini artıracak öneriler, kurgular ve senaryolar çıkarıyoruz.

SİTE DIŞI SEO/PR ÇALIŞMALARI

Backlink’lerin sıralamalara yaptığı katkı geçtiğimiz yıllara göre yüzdesel olarak azalsa da hala önemli bir etken. Özellikle Google’ın son yollarda yayınladığı Penguen güncellemeleri ile birlikte doğal bir şekilde yürütülmesi ve kurgulanması gereken site dışı SEO çalışmaları, organik bir şekilde kurgulanmadığında ya çok ciddi cezaları da beraberinde getirmekte ya da hedeflediğiniz sıralamalara ulaşma konusunda beklediğiniz etkiyi vermemektedir. Geçtiğimiz yıllardan günümüze kadar gelen “Linkimi aldım, arkama yaslandım” devri sona erdi. Artık bir PR çalışması niteliği de içermesi gereken site dışı SEO çalışmalarında edindiğiniz linkler kadar, bu linklerden edindiğiniz trafiğin kalitesi ve dönüşüme sağladığı katkı da sıralamalarınıza etki etmektedir. Adwise Ajans olarak sadece Türkiye’de 500’den fazla kaliteli webmaster ve blogger ile anlaşma halindeyiz. Yürüttüğümüz site dışı SEO çalışmalarının her adımında aynı zamanda profesyonel bir yaklaşım ile birlikte PR çalışmalarını da planlarımıza dahil ediyoruz.

GÜNCEL SEO TEKNİKLERİ

Güncelliğini yitiren SEO teknikleri veya standart bir SEO çalışması yerine tamamen sektörünüze ve sitenize özel SEO teknikleri ile çalışmalar yürütüyoruz. Geliştirdiğimiz yenilikçi yaklaşımlar ile birlikte Adwise Ajans olarak sadece güncel ve etkili SEO tekniklerini uyguluyoruz.

“ÇÜNKÜ SEO’YU ÇOK SEVİYORUZ!”

Adwise Ajans’ın sunduğu SEO hizmeti ile birlikte sadece standart yürütülen çalışmaların aksine dijital pazarlama kanallarının tamamına dair 360 derece öneriler ve pazar verilerini de alabilirsiniz. Organik bir şekilde yürütülen SEO operasyonları ile birlikte hem marka bilinirliğinizi artırmaya ve desteklemeye yönelik PR çalışmaları da yaklaşımımız içerisinde yer almaktadır. Sunduğumuz aylık analitik raporlama ve toplantılar ile birlikte SEO gelişim sürecinize dair tüm detayları takip edebilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN