Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sadece Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare veya State kullanan müşteri adaylarınız veya müşterileriniz için değil, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.

2006’dan itibaren 4 kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

ETKİLİSOSYAL MEDYA ÇALIŞMALARI

Konusunda uzman ekibi sayesinde sektörünüze , hedef kitlenize ve markanıza en uygun stratejiyi oluşturur.Belli stratejiler belirler ve bu stratejileri uygulamaya koyar.

Raporlama ve Analitikleri Kullanma ,Müşteri ve Hedef Kitlenizin Belirlenmesi , İçerik Pazarlama Stratejilerinizin Belirlenmesi ,İmaj Yönetimi, En ideal ve Uygun Görsel-Yazı Paylaşımlarının Yapılması, Özgün İçerik Üretimi ve bunun gibi bir çok hizmeti birleştirerek profesyonel hizmet sağlar.Bu sayede özgün içerikli iletişim yolu kullanarak markanızın rakiplerinizin arasında sıyrılması amaçlanır.

NEDEN ADWİSE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

>Güncel Sosyal Medya Çalışmalarının Takibi

>Alanında Uzman Profesyonel Ekip

>Rekabet  Stratejisi Yürütebilme

FACEBOOK REKLAMLARI

Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olan Facebook kişisel iletişimin yanı sıra reklam platformu olarak da kullanılmaktadır. Facebook reklamları geniş hedef kitlelere ulaşma, tüketiciyle etkileşimin fazla olması ve satışları arttırma gibi bir çok nedenden dolayı firmalar için çok cazip gelmektedir. Adwise işletmeniz için Facebook reklam setleriniz doğru içerik ve görsellerle hedef kitlenize sunar.

“ÇÜNKÜ İŞİN UZMANIYIZ

FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook reklamları geniş hedef kitlelere ulaşma, tüketiciyle etkileşimin fazla olması ve satışları arttırma gibi bir çok nedenden dolayı firmalar için çok cazip gelmektedir. Adwise işletmeniz için Facebook reklam setleriniz doğru içerik ve görsellerle hedef kitlenize sunar.

INSTAGRAM REKLAMLARI

INSTAGRAM reklam seçenekleri ile küçük-büyük birçok işletmeye önemli bir imkan sunuyor.Instagram kullanıcılarının ilgi alanlarına göre sizin için, mesajlarınızı daha etkili olarak aktarabilir ve müşteri kitlelerinize daha kolay ulaşabiliriz.

TWITTER REKLAMLARI

700 Milyon’un üzerinde kullanıcısıyla Twitter, küçük, orta ve büyük işletmeler için reklamlar vasıtası ile hedef kitlelerine ulaşabilme imkanı vermektedir.Twitter reklamları ile kullanıcıları ile internet sitenize çekebileceğimiz gibi amacınıza uygun tüm reklam çalışmalarını yapabilecek uzman ekibimiz ile  çalışmaktayız.

YOUTUBE TRUEVIEW

Reklamlarınızı görüntüleyen kullanıcılar isteğe bağlı olarak ilk 5 saniyeden sonra reklamlarınızı atlayabilir veya izlemeye devam edebilir. Video reklamlar özelliğinde, sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme gerçekleşir. Böylece işletmenize ilgi duymayan izleyicilere reklam gösterimi yapsanız bile ödeme gerçekleşmez.

PLANMA VE PAYLAŞIMLAR

Türkiye’de 54.3 milyon kişinin aktif olarak kullandığı sosyal medya platformları, düzenli sosyal medya paylaşımları ve markanıza zarar vermeyecek içerikler kullanıldığı taktirde markanızı doğru konumlandırabilir ve doğru kitleye ulaşabilirsiniz.Kullanıcı kitlesi, alışkanlıkları ve hedef kitlesi her biri birbirinden farklı olan sosyal medya platformlarını Adwise işletmenize özel paylaşımlar ve zengin içerikler düzenleyerek etkileşimi arttırabilir.