secme-mobilya-logo

1946 yılında kurulan Seçme Mobilya olarak 73 yıldır, konfor ve kaliteden taviz vermeden, kendi tarzını her ortamda şıklıkla sergilemek isteyenlere geniş ürün yelpazesi, güçlü ve ergonomik tasarımları ile özgün yaşam alanları sunuyoruz.

Bünyemizde bulundurduğumuz iç mimarlık hizmeti veren deneyimli tasarım ekibimiz, pazarın ihtiyaçlarına uygun,  farklı ahşap, metal, cam ve kumaş malzemelerini kullanarak, sadece ev mobilyasında değil, yaşanabilir her türlü mekânda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni koleksiyonlar geliştirerek özgün mekânlar yaratmaktadırlar.

 

Web site tasarımı,

Grafik tasarım,

E-ticaret danışmanlığı,

Sosyal medya stratejisi ve içerik tasarımı,

Dijital büyüme stratejisi,

Üçüncü parti iş birlikleri,

Google ve Facebook reklam performans yönetimi alanlarında faaliyetler gerçekleştirdik.

For the fiscal year ended May 31, 2005, revenues increased 12 percent to $13.7 billion, compared to $12.3 billion in fiscal year 2004. Changes in currency exchange rates contributed three percentage points of this growth, while the acquisition of Converse and Starter added one point. Full year net income was up 28 percent to $1.2 billion, or $4.48 per diluted share, versus $945.6 million, or $3.51 per diluted share, in 2004.