Muslu İnşaat
Kamusal projelerde yakaladığı başarı, fırmanın gelecekteki özel projelerde kazanacağı başarıların habercisi olmuştur. 1995 yılında, 23 daire ve 6 dükkândan oluşan ilk özel projeyi, 1997 yılında 15 daire ve 6 dükkân içeren ikinci proje izlemiştir. Bu başarı öyküsü, takip eden diğer projelerle birleşmiş ve MUSLU İnşaat, Ankara’nın inşaat sektörüne damgasını vurmuştur. Balgat, Ümitköy, Anıttepe, Emek, Gölbaşı, Kavaklıdere, Küçükesat gibi başkentin önemli konumlarında 26 projeye adını yazdırması, fırmanın yaklaşık 45 yıllık birikim ve uzmanlığı sayesinde mümkün olmuştur.